Szalone uczesania na imprezę

Wybierając się na imprezę sylwestrową każda pani zastanawia się nad tym jak się uczesać. Forma uczesania jest oczywiście zależna do rodzaju zabawy sylwestrowej, inaczej uczeszemy się na bal sylwestrowy, inaczej na skromną domówkę u znajomych, a jeszcze inaczej na imprezę w klubie. Nie będziemy miały natomiast kłopotu z fryzurą np. na sylwestra na stoku narciarskim.

O sylwestrowym image’u warto pomyśleć dużo wcześniej. Nasza fryzura powinna pasować do stroju oraz sylwestrowego umalowania. Wszystkie elementy Twojego wizerunku muszą tworzyć spójną całość. Mówiąc krótko; nie możemy pozwolić sobie na frywolną fryzurkę wybierając się na luksusowe przyjęcie.

Jaki fryzury będą modne w sylwestra?

Panie z długimi włosami mają bardzo duże pole do popisu. Koczki i upięcia będą królować na sylwestrowych balach. Wszelkie wariacje na temat spiętych włosów, bogate i nieco bardziej proste koki, warkocze, końskie ogony.

Jeśli obfity kok to raczej bez ozdób. Skromniejsze uczesania możemy natomiast zdobić wstążkami, opaskami, delikatnymi spinkami. Unikamy nadmiaru dodatków. Co za dużo, to niezdrowo.

Po dłuższej nieobecności do łask powróciły warkocze. Kiedyś kojarzone z uczesaniem uczennic, małych dziewczynek i wiejskich kobiet, dziś są fryzurą do pracy, klubu, ale i na wielkie wyjścia. Subtelnie upięty warkocz, ”rzucony” na jedno ramię i związany ciekawą wstążką może być uczesaniem na przyjęcie albo nawet bal.

Możemy również rozpuścić włosy. Bardzo modne są loki i fale. Romantycznie opadające na ramiona kręcone kosmyki są bardzo uniwersalną fryzurą, idealne na wyjście do klubu, imprezę u przyjaciół, jak i wielki bal. W połączeniu z ładną sukienką i subtelnym makijażem dają niesamowity efekt.

Jeśli chodzi o krótkie włosy pożądane są ostre cięcia i duże kontrasty. Ciekawym pomysłem są proste włosy z mocno asymetryczną grzywką. Fryzura szczególnie dobrze prezentuje się w połączeniu z intensywnie czarnymi lub rudymi włosami.

Wybierając się sylwestra tematycznego dobieramy fryzurę do postaci za jaką jesteśmy przebrane. Ten typ imprezy ma olbrzymi plus, nie musimy bowiem trzymać się sztywno żadnych kanonów. Możemy puścić wodzę fantazji i stworzyć na głowie dosłownie wszystko!


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 26349 bytes written, possibly out of free disk space in /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/fryzury/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435