Impreza tematyczna na sylwestra

Znudziły Ci się drogie kreacje sylwestrowe i eleganckie fryzury? Zdecyduj się na imprezę tematyczną. Ciekawie, z pomysłem, oryginalnie.

Sylwestra tematycznego możesz urządzić w swoim domu, mieszkaniu znajomych, możecie też wspólnie wynająć lokal lub wybrać się do jednego z klubów w których coraz częściej urządzane są sylwestrowe imprezy tematyczne.

Sylwester w stylu filmowym? Możesz przebrać się za seksowną Marilyn Monroe lub latynoską gwiazdę filmową. Panowie natomiast mogą pokusić się o strój Brada Pitta, Drakuli albo Harrego Poterra. Nasze pomysły może ograniczyć tylko wyobraźnia!

Jeśli nie sylwester a’la Hollywood to może zabawa w stylu hawajskim? Skąpe stroje, drinki z palemką, energiczne pląsy przywodzące na myśl piaszczyste plaże. Zawsze można też urządzić imprezę rodem z lat sześćdziesiąt lub kicz party. Doskonałym pomysłem na sylwestra dla dzieci będzie bajkowy bal przebierańców (piękne księżniczki, waleczni rycerze, groźny wilk w parze z czerwonym kapturkiem).

Sylwester tematyczny jest tanią formą zabawy. Nie wydajemy pieniędzy na kosztowne kreacje i wyrafinowane fryzury. Strój możemy zrobić sami lub wypożyczyć. Nie musimy przestrzegać surowych kanonów mody czy szablonowych strojów obowiązujących na luksusowych balach i eleganckich przyjęciach. Możemy natomiast puścić wodzę fantazji i pozwolić sobie na niesamowitą, szaloną fryzurę lub wystrzałowy makijaż. Dozwolony jest zarówno mroczny make-up wampirzycy rodem z horroru (mocna czarna kreska i ciemny cień na powiece), jak i seksowne umalowanie (krwiste czerwone usta i długie sztuczne rzęsy).

Nie tylko wygląd gości powinien podkreślać charakter tematycznej imprezy. Pamiętajmy o odpowiedniej oprawie muzycznej. Muzyka w jakiej rytm będziemy się bawić powinna pasować do tematu przewodniego sylwestra. I tak, jeśli jest sylwester filmowy raczymy naszych gości największymi kinowymi przebojami. Jeśli organizujemy sylwestra w stylu latynoskim powinniśmy zaopatrzyć się w płyty z energetyczną szaloną muzyką. Będziemy przecież tańczyć salsę, rumbę i cha-che.

Kolejnym elementem imprezy jest jedzenie. Wato pomyśleć o oryginalnych przekąskach. Na każdą imprezę pasuje talerz wędlin, sałatka, ciastka. Możemy jednak wymyślić jakieś smakowite niestandardowe danie.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 26174 bytes written, possibly out of free disk space in /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/impreza-tematyczna/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435