Prywatka sylwestrowa ze znajomymi

Udana zabawa sylwestrowa, to taka, którą spędzamy w sprawdzonym gronie przyjaciół. Mamy wtedy pewność, że będziemy się z nimi świetnie bawić. Impreza w naszym domu lub w mieszkaniu znajomych to sposób na fantastyczną i tanią zabawę sylwestrową.

Grunt to dobra organizacja. Warto wcześniej podzielić się obowiązkami, na początek jednak musimy ustalić gdzie zorganizujemy prywatkę czy będzie to naszym domu, mieszkaniu znajomych, a może wynajętym lokalu?

Następnie dzielimy się zadaniami. Ktoś musi zająć się muzyką, dekoracjami, alkoholem. Możemy na przykład ustalić, że każda para przyniesie coś do jedzenia. W ten sposób zminimalizujemy koszty naszego Sylwestra.

Jeśli gospodarze ewidentnie podkreślają, że chcą wszystkim sami się zająć, oczywiście pozwólmy im na to. Odwdzięczymy się butelką dobrego wina lub gustownym noworocznym prezentem.

Co warto podać do jedzenia w noc sylwestrową?

Powinniśmy podać przynajmniej jedno ciepłe danie (np. barszcz czerwony z kokietami lub strogonow). Poza tym warto pomyśleć o przekąskach, możemy przyrządzić kilka sałatek, podać półmisek wędlin, sery, krakersy lub chipsy. Bardzo ważne są napoje; kawa, herbata, soki, woda mineralna (przyda się również na noworocznego kaca). Dużą rolę odgrywają również trunki np. wódka i obowiązkowy sylwestrowy szampan.

Oprawa muzyczna jest bardzo ważnym elementem imprezy. Warto wcześniej przygotować listę sylwestrowych przebojów. Jeśli chcemy by wszyscy goście dobrze się bawili musimy pomyśleć o ich gustach i preferencjach muzycznych. Kiedy urządzamy imprezę na przykład w stylu lat sześćdziesiątych muzyka również powinna pochodzić z tego okresu.

Sposobem na urozmaicenie imprezy jest zabawa tematyczna. Goście przebierają się w najróżniejsze postacie. Jest to pomysł na oryginalnego sylwestra. Nie musimy ubierać drogich kreacji, ale za to możemy poszaleć z awangardową sylwestrową fryzurą lub szalonym makijażem. Tego wieczoru możemy równie dobrze wcielić się w niewinnego Kopciuszka, jak i szaloną Cygankę. Panowie mogą wcielić się w bajkowego Shreka, walecznego rycerza lub… księdza.

Prywatki nigdy nie przestaną modne. Impreza w domu jest świetnym pomysłem na zabawę sylwestrową. Oczywiście ważne jest jedzenie, trunki, jednak najbardziej istotne jest to w jakim towarzystwie będziemy się bawić.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 25677 bytes written, possibly out of free disk space in /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/prywatka-sylwestrowa/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/zjr/public_html/2022.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435